На Львівщині ознакували понад 60 км туристичних шляхів

Протягом 2019 року на Львівщині ознакували понад 60 км шляхів активного туризму, повідомляють в управління туризму та курортів Львівської ОДА.

У межах реалізації Програми розвитку туризму, курортів і рекреації у Львівській області на 2018 – 2020 роки управлінням туризму та курортів Львівської ОДА спільно із Самбірською районною державною адміністрацією завершено ознакування туристичного маршруту до місця створення Української Головної Визвольної Ради (УГВР) та «Вежі пам’яті», який проходить двома туристичним шляхами: велосипедним регіональним №12 та пішохідним місцевим №5017.

Велосипедний, пролягає з м. Самбір через с. Чуква (музей національно-визвольної боротьби), с. Блажів (могила п’ятьох вояків УПА), с. Воля Блажівська та с. Звір (могила сoрока повстанців із сотень УПА). Також ознакували велосипедний туристичний шлях № 5002 протяжністю 12 км, який пролягає з м. Самбір до с. Кульчиці, де знаходиться музей П. Сагайдачного та пам’ятник епохи раннього залізного віку – городище V-VII ст. до н.е.

З метою вшанування пам’яті учасників національно-визвольних змагань та патріотичного виховання молоді загалом цього року ознакували туристичні маршрути:

– с. Верхнє Гусне – г. Пікуй та г. Пікуй – с. Кривка – с. Матків – 29 км

– м. Самбір – с. Сприня – 21 км