Молодь Львівщини переглянула кінофільм «Позивний Бандерос»

Сьогодні, 7 листопада, у Львівському кіноцентрі відбувся показ фільму «Позивний Бандерос» для молоді Мостиського, Пустомитівського та Перемишлянського районів.

Сценарій фільму має в основі щоденники нацгвардійця Сергія Башкова з позивним «Індіанець» та розповіді воїнів АТО. Серія кінопереглядів спрямована на ознайомлення молоді із сторінками сучасної історії та героями, які стали на захист української держави.

Нагадаємо, що кінопокази стартували 28 жовтня та триватимуть до 12 листопада. Загалом кінострічку уже переглянули понад 600 молодих осіб із 12 районів Львівської області. Покази відбуваються у Львівському кіноцентрі, що за адресою: м. Львів, вул. В. Великого, 14а.

Організатори: департамент внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА спільно з Львівським кіноцентром.