Мешканець Жовківщини відзначив 100-літній ювілей

14 січня житель с. Бишків (хутір Кочани) Жовківського району Кочан Федір Степанович у колі рідних та близьких людей зустрів свій 100-річний ювілей.
Крім численних родичів, друзів та сусідів привітати ювіляра завітали голова Жовківської районної державної адміністрації Роман Черніховський, начальник управління соціального захисту населення Жовківської РДА Ігор Гуменюк.
Святкуючи день народження поряд з дітьми, онуками, правнуками та праправнуком, Федір Степанович згадує життя та свій трудовий шлях. Із сумом в очах згадує молоді роки, коли був вивезений до Німеччини. Господь розпорядився так, що за прожитих сто років він згадує найцінніше – виховання 3 дітей, 7 онуків, 10 правнуків та 1 праправнука, які і нині підтримують, люблять та шанують свого батька, дідуся, прадідуся та прапрадідуся.
Вклоняємось Вашій життєвій мудрості, багатому досвіду та незламності перед воєнними лихоліттями.
Присутні приєдналися до найкращих побажань і вручили ювіляру квіти та подарунки.