Максим Козицький провів робочу нараду із головами РДА Львівщини

Сьогодні, 14 лютого, голова Львівської ОДА Максим Козицький провів першу нараду із очільниками райдержадміністрацій області.

Під час робочого засідання Максим Козицький окреслив пріоритетні завдання, що стоять перед владою. Зокрема, очільник регіону зосередив увагу представників влади районів на першочерговому вирішенні проблемних та нагальних питань області – злагодженої роботи у частині перспективи великого будівництва у 2020 році, реалізації програми секторальної підтримки ЄС, завершення перехідних проєктів ДФРР, вирішення конфліктів у релігійній сфері, комунікації із учасниками АТО/ООС тощо.

Зважаючи на місцеві проблеми Максим Козицький доручив представникам влади районів, підготувати конкретні пропозиції щодо їх спільного вирішення.

Під час наради очільник області наголосив на важливості змін у тих сферах, які суспільство вимагає удосконалити.