Готуючись до Першосвятительського візиту Святійшого Патріарха Філарета

.P9108377

10 вересня голова РДА Степан Ціолковський провів нараду з нагоди Першосвятительського візиту Святійшого Патріарха Філарета до Львівської Єпархії в рамках відзначення 1025 – ліття Хрещення Київської Руси-України.

В роботі взяли участь керівники структурних підрозділів РДА та управлінь і служб району, а також митрофорний протоієрей Української Православної Церкви Київського Патріархату отець Стефан Кіндрат, який окреслив план перебування Патріарха на Жовківщині, а саме проведення Літургії на джерелі присілку села Заглина на місці явлення Пресвятої Богородиці у свято Покладення Чесного пояса Пресвятої Богородиці.

Керівники доповіли про стан готовності служб до проведення заходу, учасниками якого будуть багато чисельні делегації прочан із усіх куточків України.

За підсумками обговорення та розгляду проблемних питань, голова РДА Степан Ціолковський дав ряд доручень відповідним керівникам з метою належної організації візиту Патріарха Філарета. Зокрема, особливу увагу звернув на  забезпечення віруючих медичною допомогою, активне реагування служб на ситуації, які можуть виникнути внаслідок великого скупчення людей.

Задля дотримання  всіх запобіжних заходів будуть задіяні – медична служба, правоохоронна та служба МНС. Щоб не допустити проявів стихійної торгівлі, – буде задіяна санітарно – епідеміологічна служба району.