Голова РДА Степан Ціолковський відкрив мобілізаційні навчання на базі Жовківського райвійськкомату

.P9108371

10 вересня голова Жовківської РДА Степан Ціолковський взяв участь у проведенні Координаційної наради з питання навчальних зборів функціонування нової системи мобілізаційної роботи.

Збори відбуваються   відповідно до розпорядження начальника штабу – першого заступника командувача Сухопутних військ Збройних Сил України №160/2/2/1957 від 15.02.2013 року та розпорядження начальника штабу Західного оперативного командування від 19.02.2013 року №11/17/2/566 (Про організацію виконання Плану проведення навчальних зборів з практичним призовом військовозобов’язаних Збройних Сил України у 2013 році). Координаційна нарада відбулася  на базі Жовківського районного військового комісаріату.

.P9108359

Присутні: т.в.о.командувача Західного оперативного командування, генерал- майор  Віктор Ганущин, представник штабу Західного оперативного командування, підполковник  Дмитро Степаненко,  завідувач сектору взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи, запобігання та виявлення корупції апарату РДА  Ігор Пелех, військовий комісар Жовківського району Андрій Кузьмічев, а також  завідувач сектору НС  райдержадміністрації Степан Романчак, заступник начальника Жовківського РВ ГУМВСУ України у Львівській області Павло Тарасюк, головний спеціаліст Жовківського РВ ГУДСНС України у Львівській області Руслан  Романишин.

.P9108369

Голова райдержадміністрації Степан Ціолковський у виступі відмітив,  що під час навчань, з 10 по 19 вересня,  будуть практично відпрацьовуватись заходи доукомплектування Жовківського районного військового комісаріату до штату воєнного часу, розгортання бази мобілізаційного розгортання, контрольного оповіщення  військовозобов’язаних, які перебувають на обліку в військкоматі та приписані до військових частин. З метою відновлення боєздатності, військовий комісаріат призиває на військову службу на час проходження навчальних зборів 23 військовозобовязаних, які пройдуть підготовку та розміщення на штатних  посадах у Жовківському районному військовому комісаріаті.

.P9108355

Голова райдержадміністрації доручив:

1. Військовому комісару Жовківського районного військового комісаріату:

–     здійснити призов військовозобов’язаних на навчальні збори;

– організувати проведення навчальних зборів на високому методичному рівні;

– підготуватись до проведення контрольного оповіщення військовозобов’язаних;

– організувати підготовку бази мобілізаційного розгортання Жовківського районного військового комісаріату.

2. Начальнику районного відділу ГУ МВСУ у Львівській області:

– організувати охорону військового комісаріату;

– на вимогу військового комісаріату виділити озброєну охорону для супроводу отримуваного майна;

– організувати роботу по розшуку військовозобов’язаних, які ухиляються від призову на збори;

– виділити представника районного відділу внутрішніх справ для контролю за дотриманням громадського порядку серед військовозобов’язаних, які залучаються на збори.

3. Начальнику сектору взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи апарату райдержадміністрації:

– підготувати розпорядження головам сільських рад про підготовку та проведення контрольного оповіщення;

– організувати контроль за його виконанням.

4. Начальнику Жовківського районного відділу головного управління Державної служби надзвичайних ситуацій України:

– організувати взаємодію з Жовківським районним військовим комісаріатом в питаннях відстеження ситуації на території району та своєчасного реагування на надзвичайні ситуації.

Для забезпечення навчання задіяні медичні працівники Жовківської ЦРЛ, працівники органів внутрішніх справ та МНС.