Good Silent Party: у Львівській обласній бібліотеці для дітей відбудеться тиха вечірка в навушниках

7 грудня відбудеться «Тиха вечірка у навушниках» (Good Silent Party) – подія, що руйнує шаблони про занудність бібліотеки.

Локації Good Silent Party – приміщення бібліотек. На платформі Інтернет-радіо «SKOVORODA» гратиме діджей, музика якого транслюватиметься по всій країні. За допомогою смартфону до онлайн-трансляції зможуть приєднатися всі охочі. Пряма трансляція відбуватиметься у Науковій бібліотеці ім. М. Максимовича КНУ Тараса Шевченка. Родзинка у тому, що в самому приміщенні буде тихо, а музика лунатиме лише в навушниках.

Радіоефір підігріватимуть гості – хіп-хоп вокаліст гурту «Танок на Майдані Конґо», журналіст і письменник, Фоззі, та засновник та лідер рок-гурту «Фіолет», письменник, арт-директор фестивалю Бандерштат Сергій Колос.

Приходьте о 20:00 до Львівської обласної бібліотеки для дітей.

Для участі необхідно:

– взяти із собою заряджений смартфон та навушники;

– завантажити додаток «Radio Skovoroda» з офіційного сайту (Android – Playmarket; iOS – iTunes);

–  зручно взутися/вдягтися;

–  прихопити гарний настрій та друзів;

–  можеш зарядитися кавою перед тим, або в процесі (в бібліотеці працює кавомат)

– вік 16+

Організатори запрошують молодь, батьків, бібліотекарів, письменників, журналістів, митців та всіх охочих долучитися до такого нестандартного дозвілля. Вхід безкоштовний.