До уваги сільгоспвиробників: Аграрний фонд розпочинає форвардну програму закупівель зерна

У межах програми підтримки сільгоспвиробників ПАТ «Аграрний фонд» розпочинає форвардну програму закупівель зерна урожаю 2020 року, а також спеціальну програму допомоги в забезпеченні мінеральними добривами. Про це інформують у департаменті агропромислового розвитку Львівської ОДА.

Відповідно до програми, мінеральні добрива вітчизняного виробництва сільгоспвиробники можуть придбати або обміняти за цінами Аграрного фонду на сільськогосподарську продукцію: продовольчу пшеницю, ячмінь.

Із підготовкою проведення весняно-польових робіт, аграрії дбають про майбутні врожаї, які значною мірою залежать від удобрення грунтів, кількості внесення мінеральних добрив.

Застосування мінеральних добрив сприяє збільшенню врожайності сільськогосподарських культур, покращенню якості продукції, підвищенню стійкості рослин у несприятливих кліматичних умовах. В асортименті міндобрив товариства є в наявності аміачна селітра, вапняково-аміачна селітра (ВАС) карбамідно-аміачна суміш (КАС), карбамід, добриво складне (NP 12:24), добриво складне (NPK 10:26:26).

За додатковою інформацією сільгоспвиробники можуть звертатись до Львівсько-Закарпатського регіонального представництва ПАТ «Аграрний фонд» за контактними телефономи: 067-2493212; 067-3414813 або на сторінку для оформлення відповідної заявки.