Чергове засідання районної комісії з питань ТЕБ і НС

13 лютого голова Жовківської райдержадміністрації Роман Черніховський провів чергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

На порядку денному засідання було розглянуто такі питання:

1. Підготовка  до комплексної перевірки щодо виконання вимог законів та інших нормативно-правових актів з питань техногенної та пожежної безпеки цивільного захисту   Жовківської районної ланки Львівської обласної територіальної підсистеми Єдиної державної системи цивільного захисту.

2. Про готовність сил цивільного захисту району, місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування до пропуску льодоходу, повені та паводків у 2020 році.

3. Про прийняття рішення щодо відшкодуваня матеріальних збитків, завданих пожежею 16.01.2020 року громадянину с. Зубейки.

4. Затвердження Плану роботи районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій на 2020 рік.

5. Про затвердження переліку суб’єктів господарювання,  галузей та окремих територій , які підлягають постійному та обов’язковому аварійно-рятувальному обслуговуванню на договірній основі.

6. Про вжиття додаткових заходів для недопущення виникнення пожеж та загибелі людей на них.

7. Про заходи щодо порядку вилучення та знешкодження вибухонебезпечних предметів на території району.

8. Про прийняття рішення щодо відшкодуваня матеріальних збитків завданих стихією 10.02.2020 року на території с. Лавриків (народний дім).

9. Про прийняття рішення щодо відшкодуваня матеріальних збитків завданих стихією 10.02.2020 року на території с. Замочок (народний дім).

10. Про прийняття рішення щодо відшкодуваня матеріальних збитків завданих стихією 10.02.2020 року на території Воле-Висоцької сільської ради.

11. Заключення актів балансорозмежування між АТ «Львівгаз» Жовківської дільниці Яворівського відділення та власниками і балансоутримувачами  Жовківського фонду району.