10-річний равчанин Максим Дубневич став срібним призером чемпіонату Європи з шахів

Змаганнями з блискавичної гри у Таллінні (Естонія) завершився чемпіонат Європи з рапіду та бліцу серед юнаків та дівчат.

10 річний мешканець Жовківського району, равчанин Максим Дубневич срібний призер чемпіонату Європи з швидких шахів до 10 років.Набравши 8/9 Максим поділив 1-2 місце, але за додатковими показниками опинився на другій сходинці. В командному заліку збірна України, в котрій Максим був учасником теж здобула срібло Європи. Вітаємо призера, батьків та тренерів  Володимира Грабінського та Тараса Горячого.