10 грудня – земельні аукціони з продажу права оренди земельних ділянок державної власності

У вівторок, 10 грудня, відбудуться аукціони з продажу права оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної форми власності (за межами населеного пункту). Земельні аукціони проведуть за адресою: м. Львів, вул. Богдана Хмельницького, 120, офісне приміщення, 2-ий поверх (актовий зал). Початок торгів об 11:00 год.

До продажу права оренди на земельних торгах пропонується право оренди 4-ох земельних ділянок розташованих у Жидачівському та Радехівському районах Львівської області, загальною площею 65,7 га:

– Жидачівський район, Вільховецька сільська рада, площа земельної ділянки – 1,5 га. Цільове призначення: для ведення фермерського господарства. Стартовий розмір річної орендної плати – 358,8 грн.

– Жидачівський район, Зарічненська сільська рада, площа земельної ділянки – 3,3 га. Цільове призначення: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. Стартовий розмір річної орендної плати – 1704,2 грн.

– Жидачівський район, Зарічненська сільська рада, площа земельної ділянки – 4,4 га. Цільове призначення: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. Стартовий розмір річної орендної плати – 1939,2 грн.

– Радехівський район, Немилівська сільська рада, площа земельної ділянки – 56,5 га. Цільове призначення: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. Стартовий розмір річної орендної плати – 13842,5 грн.

Детальніше ознайомитися з запропонованими лотами, переліком земельних ділянок можна за посиланням