Сектор з питань цивільного захисту

Завідувач сектору з питань цивільного захисту:

Козаченко Наталія Вікторівна

Телефон: (03252) 61723

e-mail: zhovkvacz@gmail/com

Поштова адреса: 80300 Україна, Львівська область, місто Жовква, вул. Львівська, 40

Графік роботи:

Пн.-чт. 8.00-17.15 год

Пт. 8.00-16.00

Сб., нд.- вихідний

Основні завдання та відділу сектору з питань ЦЗ

  розробка і здійснення заходів щодо удосконалення організації цивільного захисту, захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій, запобігання їх виникненню і реагування на них;

   визначення в межах своєї компетенції рівня надзвичайної ситуації, забезпечення оперативного і повного інформування міського голови та начальника управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи обласної державної адміністрації про загрозу або виникнення надзвичайної ситуації і про хід її ліквідації;

   організація роботи, пов’язаної з ліквідацією надзвичайної ситуації, здійснення контролю в межах своєї компетенції готовність органів управління і сил цивільної оборони до дій за призначенням.

   відповідно до законодавства здійснює державний нагляд і контроль за виконанням вимог цивільної оборони і техногенної безпеки, заходів щодо запобігання виникненню надзвичайних ситуацій та ліквідації їх насідків, за станом готовності сил і засобів цивільної оборони до проведення рятувальних та інших невідкладних робіт у разі виникнення надзвичайних ситуацій та відповідній території.

   координує діяльність органів місцевого самоврядування, служб цивільної оборони підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності і підпорядкування щодо пошуку і рятування людей та ліквідації насідків надзвичайних ситуацій.

   забезпечує оповіщення населення про загрозу і виникнення надзвичайної ситуації, контролює належне функціонування територіальних та об’єктових систем оповіщення.

   розробляє разом із зацікавленими організаціями прогнози ймовірності виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, вивчає і контролює показник ризику на об’єктах господарювання.

   організовує у встановленому порядку надання допомоги населенню, яке потерпіло внаслідок надзвичайної ситуації.

   визначає разом з органами місцевого самоврядування, керівниками підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності і підпорядкування склад, місця розміщення та оснащення сил і засобів територіальної підсистеми єдиної державної системи.

   у порядку, встановленому законодавством, забезпечує контроль за нагромадженням, збереженням та цільовим використанням матеріально-технічних ресурсів, призначених для ліквідації надзвичайних ситуацій та їх наслідків.

   під час проведення пошуково-рятувальних робіт та робіт з ліквідації насідків надзвичайних ситуацій сприяє застосуванню за призначенням, спеціалізованих та невоєнізованих формувань.

   організовує впровадження в практику досягнень науки і техніки з питань запобігання виникненню надзвичайних ситуацій, зменшення впливу негативних наслідків та проведення робіт з їх ліквідації (у разі виникнення).

  розробляє і погоджує в межах своєї компетенції плани дій з цивільного захисту та заходи щодо запобігання виникненню і ліквідації можливих надзвичайних ситуацій та їх насідків, які є обов’язковими до виконання.

   організовує підготовку органів управління і сил цивільної оборони та населення до дій в умовах надзвичайної ситуації.

   організовує роботу щодо забезпечення безпеки осіб, які залучаються до роботи у районах виникнення надзвичайних ситуацій і збереження вантажів, що доставляються в ці райони.

   у межах своєї компетенції забезпечує реалізацію державної політики стосовно державної таємниці, встановлює контроль за її збереженням.

   формує обсяги замовлень на матеріально технічні засоби, необхідні для потреб органів управління і сил цивільної оборони міста.

   здійснює відповідно до законодавства комплексні перевірки стану цивільного захисту.

   організовує у встановленому порядку проведення навчань та тренувань з питань цивільної оборони, у тому числі підготовку учнів у загальній, професійно-технічних та інших навчальних закладах з питань безпеки життєдіяльності та цивільного захисту.

   організовує та здійснює через засоби масової інформації інформування населення щодо законодавства з питань дотримання вимог цивільного захисту та захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій; заходів, які вживаються органами виконавчої влади для запобігання виникненню надзвичайних ситуацій, та іншої інформації, пов’язаної з правом навчання та пропагандою з питань запобігання надзвичайним ситуаціям.