План Колегії на 27.07.2018

П Л А Н

засідання Колегії райдержадміністрації

Дата проведення: 27.07.2018 року

Час проведення:   14.00 год.

Порядок денний:

14.05 – 14.15 1. Про підсумки роботи територіально-господарського комплексу району у І-ому півріччі 2018 року.

ДОПОВІДАЄ:

СТОРОЖУК                        – начальник відділу економічного розвитку і

Ольга Василівна                        торгівлі райдержадміністрації

14.15- 14.20 Обговорення та прийняття рішення

14.20 – 14.30             2. Про виконання районного бюджету та бюджету Жовківського району за січень-червень 2018 року.

ВУС                           – начальник фінансового управління

Галина Іванівна                                            райдержадміністрації

14.30- 14.35 Обговорення та прийняття рішення

РІЗНЕ:

1. Щодо виконання розпорядження голови райдержадміністрації від 07.02.2018 року №96 «Про відбір громадян України на військову службу за контрактом у ЗСУ» протягом І-ого півріччя 2018 року. Перспективи та недоліки здійснення відбору у        ІІІ-ому кварталі 2018 року.

ДОПОВІДАЄ:

ГНАТЮК                                             –  в.о. військового комісара Жовківського РВК

Роман Вікторович

(регламент – до 10 хв.)

2. Щодо результатів проведення Національної кампанії «Лікар для кожної сім’ї» за квітень-липень 2018 року.

ДОПОВІДАЄ:

ШЕВЦІВ                               – голова комісії з ліквідації Жовківської ЦРЛ,

Ігор Євгенович                                                  головний лікар

(регламент – до 10 хв.)

3. Про стан видачі документів органами місцевого самоврядування, які пов’язані з державною реєстрацією речових прав на нерухоме майно.

ДОПОВІДАЄ:

ДМИТРІЄНКО                                   – завідувач сектору реєстрації, державний

Наталія Тарасівна                                       реєстратор прав на нерухоме майно

(регламент – до 10 хв.)

4. Щодо затвердження на сесіях місцевих рад Програми надання пільг у готівковій формі з оплати проїзду усіма видами транспорту загального користування на міських, міжміських та приміських маршрутах.

ДУНЕЦЬ                                             –  перший заступник голови

Любов Михайлівна                                             райдержадміністрації

Підведення підсумків засідання Колегії райдержадміністрації

Голова районної