Офіційна сторінкаЛого

Жовківська районна державна адміністрація
Львівської області

Засідання робочої групи щодо підготовки мікропроектів для участі у Програмі транскордонного співробітництва Польща –Білорусь –Україна 2007-2013

.PL_BY_UA_19042012_1

19 квітня голова Жовківської райдержадміністрації Степан Ціолковський головував на засіданні ознайомчої  районної робочої зустрічі з підготовки мікропроектів для участі у Програмі транскордонного співробітництва ПОЛЬЩА-БІЛОРУСЬ-УКРАЇНА 2007-2013. Захід 3.2 „Ініціативи місцевих рад”.

На засіданні робочої групи були присутні, від польської сторони – Юзеф Марініч, – директор відділу Европейської інтеграції та розвитку господарки староства Тошашов-Любельський; Тадей Швай, голова Жовківської районної ради; Олег Бейзик – координатор підготовки мікропроектів для участі у програмі транскордонного співробітництва, члени групи: Ольга Калиновська, – керіник відділу у справах сім”ї, молоді та спорту РДА, Галина Фесюк, – головний спреціаліст відділу культури і туризму, Любомир Кравець, – директор КП „ Туристичний Центр”, Володимир Герич, – директор ДІАЗу м Жовкви, Оксана Мацюра, – виконавчий директор асоціації місцевих рад Жовківського району, Ігор Селецький , – директор музею Євгена Коновальця у с. Зашків.

PL_BY_UA_19042012_2

На засіданні були обговорені питання з розробки і підготовки мікропроектів для участі у Програмі транскордонного співробітництва Польща –Білорусь –Україна 2007-2013 захід 3.2 ініціативи місцевих рад.” Передбачено підготовку мікропроектів у газузях культури, туризму, спорту і молоді. У тижневий термін вирішено підготувати та подати на розгляд робочої групи підготовані  мікропроекти, які будуть розгянуті з участтю польскої сторони.

item
item
item
item
item
item
item
item
item
item
item

Шлях переселенця

Для прийому дзвінків щодо переїзду жителів АР Крим та південно-східних областей України на Львівщину працює «гаряча» телефонна лінія

0-800-501-727 Жовківська райдержадміністрація (252) 21-432 Гаряча лінія з питань надання субсидій
на житлово-комунальні послуги
(252) 61-419
Як отримати житлові субсидії?

Гаряча лінія та електронна пошта для звернень громадян

(також для повідомлення
про будь-які підозрілі дії осіб, загострення ситуації,
скоєння правопорушень.)

(252) 21 432 (252) 22 485