Засідання робочої групи щодо підготовки мікропроектів для участі у Програмі транскордонного співробітництва Польща –Білорусь –Україна 2007-2013

.PL_BY_UA_19042012_1

19 квітня голова Жовківської райдержадміністрації Степан Ціолковський головував на засіданні ознайомчої  районної робочої зустрічі з підготовки мікропроектів для участі у Програмі транскордонного співробітництва ПОЛЬЩА-БІЛОРУСЬ-УКРАЇНА 2007-2013. Захід 3.2 „Ініціативи місцевих рад”.

На засіданні робочої групи були присутні, від польської сторони – Юзеф Марініч, – директор відділу Европейської інтеграції та розвитку господарки староства Тошашов-Любельський; Тадей Швай, голова Жовківської районної ради; Олег Бейзик – координатор підготовки мікропроектів для участі у програмі транскордонного співробітництва, члени групи: Ольга Калиновська, – керіник відділу у справах сім”ї, молоді та спорту РДА, Галина Фесюк, – головний спреціаліст відділу культури і туризму, Любомир Кравець, – директор КП „ Туристичний Центр”, Володимир Герич, – директор ДІАЗу м Жовкви, Оксана Мацюра, – виконавчий директор асоціації місцевих рад Жовківського району, Ігор Селецький , – директор музею Євгена Коновальця у с. Зашків.

PL_BY_UA_19042012_2

На засіданні були обговорені питання з розробки і підготовки мікропроектів для участі у Програмі транскордонного співробітництва Польща –Білорусь –Україна 2007-2013 захід 3.2 ініціативи місцевих рад.” Передбачено підготовку мікропроектів у газузях культури, туризму, спорту і молоді. У тижневий термін вирішено підготувати та подати на розгляд робочої групи підготовані  мікропроекти, які будуть розгянуті з участтю польскої сторони.