Офіційна сторінкаЛого

Жовківська районна державна адміністрація
Львівської області

Юридичний відділ

Начальник відділуБакум Олег Євгенович

роб. тел. (252) 22-358

zhovkva.jur_ rda@ukr.net

80300, м. Жовква вул. Львівська,40

Жовківський район, Львівська область

Графік роботи:

Пн.-чт. 8.00-17.15 год

Пт. 8.00-16.00

Сб.,нд.- вихідний

Основним завданням юридичного відділу є організація правової роботи, спрямованої на правильне застосування, неухильне додержання та беззастережне виконання вимог актів законодавства, інших нормативно-правових актів структурними підрозділами, апаратом та посадовими особами райдержадміністрації під час виконання покладених на них завдань і функціональних обов’язків.

Юридичний відділ:

Проводить правову експертизу проектів розпоряджень голови райдержадміністрації, готує висновки правової експертизи у разі їх невідповідності актам законодавства та/або подає пропозиції щодо приведення таких проектів у відповідність з вимогами законодавства.

Організує та забезпечує правильне виконання актів законодавства, інших нормативних актів і документів, подає керівництву райдержадміністрації пропозиції щодо вирішення правових питань.

Координує роботу і бере безпосередню участь у підготовці проектів розпоряджень, що регулюють відносини структурних підрозділів райдержадміністрації.

Забезпечує правильне застосування законодавства у районній державній адміністрації, інформує голову райдержадміністрації про необхідність вжиття заходів до скасування актів, прийнятих з порушенням законодавства.

Перевіряє на відповідність законодавству проектів розпоряджень голови райдержадміністрації, візує їх за наявності погоджень керівників заінтересованих структурних підрозділів райдержадміністрації або осіб, які їх заміщують.

Організує претензійну і веде позовну роботу, дає правову оцінку претензіям, що пред’явлені у зв’язку з порушенням майнових прав і законних інтересів.

item
item
item
item
item
item
item
item
item
item
item

Шлях переселенця

Для прийому дзвінків щодо переїзду жителів АР Крим та південно-східних областей України на Львівщину працює «гаряча» телефонна лінія

0-800-501-727 Жовківська райдержадміністрація (252) 21-432 Гаряча лінія з питань надання субсидій
на житлово-комунальні послуги
(252) 61-419
Як отримати житлові субсидії?

Гаряча лінія та електронна пошта для звернень громадян

(також для повідомлення
про будь-які підозрілі дії осіб, загострення ситуації,
скоєння правопорушень.)

(252) 21 432 (252) 22 485