Звернення начальника Головного управління ДСНС України у Львівській області щодо безпечного святкування Водохреща

Для забезпечення безпеки населення під час традиційних занурень у воду, пожежно-рятувальні підрозділи ДСНС Львівщини перебуватимуть у черговому режимі й у будь-який момент будуть готові прийти на допомогу. Хочу наголосити на тому, що кожен громадянин повинен бути свідомим, що його безпека залежить, в першу чергу, від власної поведінки. Сподіваюся на те, що усі львів’яни та гості нашого регіону будуть обачними та обережними під час святкування Водохреща. Будьте уважними та обережними, бережіть своє життя та життя своїх близьких!