Звернення голови Жовківської райдержадміністрації Романа Черніховського

КНП «Жовківська ЦРЛ» є комунальним некомерційним підприємством, яке підпорядковане Жовківській районній раді. Згідно попередньої інформації, отриманої від керівництва Жовківської ЦРЛ, 27.11.2020 в лікарні двічі було відключено електропостачання. Перше відключення було усунено протягом 5 хв, під час якого пацієнти перебували на ШВЛ, які живились від акумуляторних батарей. Друге відключення сталось без попередження в 17:50 хв. Інформації про відключення та будь-які інші питання, які виникли внаслідок цього, до мене, як до голови райдержадміністрації, та моїх заступників не надходило, ні 27.11.2020, ні 28.11.2020 року. Про даний випадок дізнався із соціальних мереж 28.11.2020 і одразу почав з’ясовувати усі обставини трагедії. Мною 29.11.2020 проведена нарада щодо збору інформації по встановленню причин смерті двох громадян, які перебували на лікуванні в КНП «Жовківська ЦРЛ». За наслідками наради встановлено, що відповідальними особами лікарні не вжито жодних заходів щодо підключення додаткових джерел живлення до реанімаційного відділення.Особисто зацікавлений в тому, щоб усі обставини, які призвели до смерті людей, були встановлені, а винні особи притягнуті до відповідальності. Висловлюю глибоке співчуття рідним померлих громадян.