Звернення голови Львівської ОДА до мешканців Львівщини

Шановні мешканці Львівщини!

ЛОДА підходить до протидії коронавірусу комплексно і системно.

Проведення масового тестування експрес-тестами лише перший етап цієї протидії. Він спрямований на те, щоб визначити можливі епідвогнища.

Саме експрес-тестування дозволять нам швидко відреагувати та вжити усіх невідкладних заходів для локалізації захворювання.

Хочу наголосити, що у випадку збільшення кількості хворих та виявленню локальних епідвогнищ нами буде вжито рішучих кроків: від введення обмежень на пересування громадян і до повного обмеження в’їзду і виїзду з тих територій, де вирує covid-19.

Вкотре наголошую, що дотримання карантину може врятувати ваше життя! Будьте здорові і бережіть себе!