Офіційна сторінкаЛого

Жовківська районна державна адміністрація
Львівської області

ЗНО-2020 відбудеться з дотриманням протиепідемічних заходів, – Лариса Середяк

Термометрія, одягання масок або респіраторів, розміщення при вході антисептиків для обробки рук – це лише частина протиепідемічних заходів, яких дотримуватимуться під час ЗНО-2020.

Про це сьогодні, 26 травня, у межах брифінгу повідомила директор Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти Лариса Середяк.

«Цього року, окрім документів та ручок,  у пункт тестування із собою необхідно взяти маску. Діти будуть писати зовнішнє незалежне оцінювання у них. Допускаються саморобні маски. Діти писатимуть тестування із деяких предметів упродовж трьох годин, тому важливо, аби такі маски були зручними. Сьогодні ми готуємося до такої ситуації, не виключено, що можуть бути певні зміни», – наголосила Лариса Середяк.

Розсаджуватимуть учасників зовнішнього незалежного тестування в аудиторіях по 15 осіб на відстані 1,2 метри.

Санітарні кімнати забезпечать рідким милом та паперовими рушниками.

Як зазначила директорка Центру, аудиторії будуть добре провітрені. Під час тестування, за винятком інструктажу та аудіювання, рекомендовано відкривати вікна, якщо це дозволять погодні умови.

У кожному пункті тестування чергуватимуть медичні працівники закладів освіти або закладів охорони здоров’я.

«Цього року на Львівщині для проходження зовнішнього незалежного оцінювання зареєструвалось 26 тисяч 239 осіб. Понад 14 тисяч – це випускники закладів загальної середньої освіти. У це число входять також студенти коледжів, учнів системи профтехосвіти, а також випускників минулих років, які хочуть здобути другу освіту», – додала Лариса Середяк.

На території області діятиме 117 пунктів тестування.

25 червня стартує основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання. Розпочнуть з математики, а завершать 17 липня – хімією, згідно із затвердженим розкладом.

item
item
item
item
item
item
item
item
item
item
item

Шлях переселенця

Для прийому дзвінків щодо переїзду жителів АР Крим та південно-східних областей України на Львівщину працює «гаряча» телефонна лінія

0-800-501-727 Жовківська райдержадміністрація (252) 21-432 Гаряча лінія з питань надання субсидій
на житлово-комунальні послуги
(252) 61-419
Як отримати житлові субсидії?

Гаряча лінія та електронна пошта для звернень громадян

(також для повідомлення
про будь-які підозрілі дії осіб, загострення ситуації,
скоєння правопорушень.)

(252) 21 432 (252) 22 485