Жовківські спортсмени знову відзначились на Міжнародних змаганнях та повернулись з нагородами

.genichesk 1609

З 13 до 17 вересня в місті  Генічеськ (Україна) проводилась фінальна частина Кубка Євразії з авіамодельного спорту у класі «повітряний бій».

Кубок складався  з шести етапів, які проводились в таких країнах, як Казахстан, Литва, Латвія, Білорусія, Росія та Україна. За сумою результатів команда «Україна-1», у складі якої були спортсмени Жовківщини, посіла почесне  3-тє місце. А екіпаж Андрій Умрихін – Олег Іщенко в особистому заліку взяли бронзу. Андрій Умрихін, – майстер спорту, відмінник освіти України, очолює установу спортивно-дитячих та молодіжних клубів при Жовківській РДА. Він  багаторазовий чемпіон кубків Світу, чемпіонату Європи та Світу (в командному заліку), – велику роботу проводить із залучення дітей та молоді до занять не лише активними видами спорту, але і технічними, в яких  вони досягають вагомих спортивних результатів.