Жовківські рятувальники нагадують населенню про небезпеку виходу на тонку кригу

З настанням зимового періоду багато громадян виходять на зимові водойми з метою відпочинку, дітлахи з батьками катаються на ковзанах, а хтось і полюбляє зимову риболовлю. Але температурні зміни можуть становити велику небезпеку для відпочиваючих на зимових водоймах.
Надзвичайники Жовківського районного відділу Головного управління ДСНС України у Львівській області з метою безпечного відпочинку на водоймах, провели профілактичне рейдове відпрацювання на базі відпочинку «Сонячні озера» у с. Блищиводи.
Під час рейду працівники ДСНС пояснювали основні правила безпечної поведінки на водоймах, правильності дій у разі того коли людина провалилася під кригу та надання першої медичної

допомоги постраждалим, послідовність і правильність дій та нагадали телефони екстрених служб.
За результатами відпрацювання кожній особі було вручено відповідні пам’ятки на теми: «Заходи безпеки на зимових водоймах», «Якщо ви провалилися під кригу» та «Надання першої медичної допомоги потерпілому на зимовій водоймі».