Збірна України у Львові перемогла Швейцарію у першому турі Ліги націй

Учора, 3 вересня, у Львові на стадіоні “Арена Львів” збірна України обіграла Швейцарію з рахунком 2:1 в 1 турі Ліги націй.

Рахунок у матчі відкрив Андрій Ярмоленко на 14-й хвилині, а другий переможний гол здійснив Олександр Зінченко на 68-й хвилині.

«Арена Львів — стадіон, на якому національна збірна ще жодного разу не зазнала поразки. Тішить, що матч зі швейцарцями не став винятком. Це фартове місце для нашої команди: тут збірна провела 19 матчів, з яких 17 перемог та 2 нічиї», — зазначив Роман Хім‘як, начальник управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА, яке разом з Львівською асоціацією футболу здійснювало загальну координацію підготовки до проведення матчу.

Після 1-го туру Україна посідає перше місце у групі A4. У паралельному матчі національна команда Німеччини зіграла внічию проти Іспанії (1:1), тепер ці команди ділять 2-3 місце. Швейцарці йдуть четвертими.

Наступний матч команда Андрія Шевченка проведе проти Іспанії. Зустріч відбудеться 6 вересня на Апеннінському півострові.