Завтра Львівщина відзначатиме річницю від дня народження Івана Франка

У четвер, 27 серпня виповнюється 164-річниця від дня народження генія української нації  Івана Франка. З цієї нагоди на Львівщині відбудуться заходи із вшанування цього видатного письменника, поета, публіциста, перекладача, вченого, громадського і політичного діяча.

Відтак, о 10:00 покладуть квіти до пам’ятника Іванові Франку на площі перед Львівським національним університетом імені Івана Франка, о 12:40 розпочнеться театралізована екскурсія «Батьківською хатою Івана Франка» в історико-культурному просторі заповідника «Нагуєвичі».

Також у  Домі Франка презентують унікальне перше видання філософської поеми Івана Франка «Мойсей» 1905 року

На завершення відзначення у Дрогобичі відбудеться V урочиста церемонія нагородження лауреатів Міжнародної премії імені Івана Франка на площі біля Народного дому міста.

Усі заходи з відзначення 164-річниці від дня народження Івана Франка відбуватимуться з дотриманням усіх карантинних норм та обмежень. Більшість таких заходів проводитимуться на відкритому просторі або у форматі онлайн.