Завдяки співпраці Львівської ОДА та Медуніверситету ще одна лабораторія робитиме тести на COVID-19

Діятиме така лабораторія на базі Науково-дослідний інститут епідеміології та гігієни Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького. Керуватиме процесом – доктор медичних наук, професор Борис Кузьмінов.

Відтак, уже сьогодні 3 квітня, відбудеться перше тестування. Лабораторія Медуніверситету може робити 60 тестів на добу.

З часом потужності лабораторії збільшаться, що дозволить збільшити і кількість тестів. Здійснюватимуть тестування у лабораторії 3 команди.

Це стало можливо завдяки співпраці Львівської обласної державної адміністрації та ректора Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького Бориса Зіменковського.

Нагадаємо, спочатку пандемії зразки біоматеріалів пацієнтів з рідних областей з підозрою на коронавірус доставляли в лабораторію в Києві.

Пізніше ПЛР-тести почали робити у Львівському обласному лабораторному центрі Міністерства охорони здоров’я.

Довідково:

ПЛР-тестування – це лабораторне тестування методом полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР). Тести ПЛР дають можливість достовірно встановити як наявність, так і відсутність коронавірусу в людини, навіть до початку прояву симптомів.