Заступник голови Львівської ОДА Іван Собко провів черговий особистий прийом громадян

Жителі міста Львова, Яворівського та Миколаївського районів зустрілися з заступником голови Львівської ОДА Іваном Собком.

Особистий прийом громадян відбувся сьогодні, 27 грудня, у Львівській обласній державній адміністрації.

Питання стосувалися, зокрема, функціонування медичних установ області, роботи відділу освіти Яворівської РДА, а також можливості створення у Львові музею науки і техніки.

«Мешканці області надзвичайно активно беруть участь у розвитку регіону, тому владі варто чути та брати до уваги ініціативи громадян. Спільна робота завжди ефективніша та дає краще результати», – наголосив Іван Собко.

Окрім того,  порушили питання будівництва на території регіонального ландшафтного парку Стільське Горбогір’я у Миколаївському районі лікарні відновного лікування з кардіологічним відділенням.

За підсумками особистого прийому громадян, Іван Собко надав рекомендації мешканцям області та доручив відповідним відомствам негайного зреагувати та надати всю необхідну допомогу задля вирішення проблемних питань.