Заслухано керівників щодо рівня середньомісячної заробітної плати на підприємствах

PA169152 16

.16 жовтня  Тарас Перейма – перший заступник голови Жовківської РДА провів засідання районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.

У засіданні взяли участь:

Олександр  Нікітін – головний спеціаліст з експертизиу мов праці та соціально трудових відносин управління соціального захисту населення , секретар робочої групи; Ігор Волохач –  заступник керівника управління соціального захисту населення райдержадміністрації; П. Гнідець – начальник відділу ДПІ у Жовківському районі; Галина Каштан –  в.о. директора РЦЗ; Володимир Свідняк – в.о. начальника управління економічного розвитку та   торгівлі; Галина Вус –  начальник   фінансового управління РДА.

Робоча група розглянула рівень середньомісячної заробітної плати підприємств,установ та організацій району.

Заслухано керівників підприємств, рівень середньомісячної заробітної плати яких нижче мінімальної:

ЗАТ “Жовківська ПМК-186” – м. Жовква, керівник – Ткачук П.,вид діяльності підприємства– будівництво будівель, ПАТ  “Рава – Руський маслозавод” – м. Жовква, керівник – Борис П.,вид діяльності підприємства– перероблення молока та виробництво сиру, ВВП “Місіонер” – м. Жовква, керівник – Стасів В.,вид діяльності підприємства – друкування продукції.

Тарас Перейма, звертаючись до керівників наголосив, що забезпечення рівня  середньомісячної заробітної плати – першочергове завдання і необхідно прикласти усіх зусиль, щоб забезпечити його виконання.