Офіційна сторінкаЛого

Жовківська районна державна адміністрація
Львівської області

Засідання оргкомітету

Сьогодні, 2 грудня, під головувавнням голови райдержадміністрації Романа Черніховського, за участі заступника голови райдержадміністрації Андрія Колієвича, заступника голови районної ради Алли Жук, голови Жовківської міської ради Олега Вольського, начальників управлінь, відділів та служб  райдержадміністрації відбулось засідання оргкомітету по відзначенню Дня волонтера, Дня місцевого самоврядування та Дня Святого Миколая.

Очільник району зосередив увагу присутніх на важливості усіх запланованих заходів та необхідності відповідального підходу до виконання покладених обов’язків на причетних до організаційної роботи відділів та служб.
Під час засідання члени оргкомітету скоординували дії відповідальних за святкування, аби проведення районних заходів відбулися на належному рівні.

В ході засідання вирішено:

Напередодні Дня волонтера, 4 грудня о 11:00 год., в сесійній залі Жовківської районної ради відбудеться нагородження волонтерів Жовківщини.

7 грудня на сесії Жовківської міської ради відбудеться нагородження до Дня місцевого самоврядування.

18 грудня відбудеться зустріч з сім`ями загиблих учасників АТО/ООС, Героя Небесної Сотні та сім`ями загиблих на Грибовицькому сміттєзвалищі.

За підсумками наради Роман Черніховський дав доручення підготувати інформацію про залучення благодійників до акції; узгодити списки дітей різних категорій для залучення до акції; спланувати графік відвідування – привітання дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, які виховуються в ДБСТ. 

Голова наголосив про необхідність дотримання протиепідемічних обмежень під час проведення заходів з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV.

item
item
item
item
item
item
item
item
item
item
item

Шлях переселенця

Для прийому дзвінків щодо переїзду жителів АР Крим та південно-східних областей України на Львівщину працює «гаряча» телефонна лінія

0-800-501-727 Жовківська райдержадміністрація (252) 21-432 Гаряча лінія з питань надання субсидій
на житлово-комунальні послуги
(252) 61-419
Як отримати житлові субсидії?

Гаряча лінія та електронна пошта для звернень громадян

(також для повідомлення
про будь-які підозрілі дії осіб, загострення ситуації,
скоєння правопорушень.)

(252) 21 432 (252) 22 485