Офіційна сторінкаЛого

Жовківська районна державна адміністрація
Львівської області

Засідання оргкомітету

Сьогодні, 2 грудня, перший заступник голови Жовківської райдержадміністрації Любов Дунець провел нараду з представниками оргкомітету з нагоди відзначення Дня місцевого самоврядування, Дня Збройних Сил України та Дня волонтера.

«7 грудня в Україні відзначається День місцевого самоврядування – це професійне свято всіх, хто працює в сільських, селищних, міських, районних та обласних радах, хто представляє багатотисячний загін народних обранців»- зауважила Любов Дунець.

Цього року святкування відбудуться 5 грудня о 11.00 год. в сесійній залі Жовківської районної ради, планують залучити різні кола працівників та ветеранів місцевого самоврядування – сільських голів, представників керівного складу районної ради та депутатського корпусу.

Окрім майстрів художньої самодіяльності Жовківщини, зазначила заступник голови райради Алла Жук, у рамках відзначення Дня місцевого самоврядування відбудеться конференція.

В ході засідання вирішено, що урочисті заходи з відзначення Дня Збройних Сил України та Дня волонтера буде проведено 6 грудня о 15.00 год. в приміщенні районного народного дому м.Жовква. В програму увійдуть: урочиста частина, ,концертна програма, нагородження. 

Усім відповідальним особам слід докласти максимум зусиль, наголосила Любов Дунець, щоб відзначення вищезазначених свят в районі було організоване й проведене на найвищому рівні.

item
item
item
item
item
item
item
item
item
item
item

Шлях переселенця

Для прийому дзвінків щодо переїзду жителів АР Крим та південно-східних областей України на Львівщину працює «гаряча» телефонна лінія

0-800-501-727 Жовківська райдержадміністрація (252) 21-432 Гаряча лінія з питань надання субсидій
на житлово-комунальні послуги
(252) 61-419
Як отримати житлові субсидії?

Гаряча лінія та електронна пошта для звернень громадян

(також для повідомлення
про будь-які підозрілі дії осіб, загострення ситуації,
скоєння правопорушень.)

(252) 21 432 (252) 22 485