За ніч в області з підозрою на коронавірус не звернувся жоден пацієнт

У період з 21:30 години 23 березня по 8:00 годину 24 березня, в області з підозрою на коронавірусну інфекцію не звернувся жоден пацієнт.

Про це повідомляє лікар-епідеміолог Львівської обласної інфекційної клінічної лікарні, головний позаштатний спеціаліст департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації з епідеміології Наталія Тімко.

Нагадаємо, що Львівщина отримала тести для виявлення коронавірусу.

Перша партія тестів, яка закриває першочергові потреби, прибула літаком. В найближчі дні очікуються додаткові поставки.

Тести передадуть Львівському обласному лабораторному центру та у медичні установи.