З підозрою на коронавірусну інфекцію в області звернулося ще 3 особи

У період з 10:30 години по 18:30 годину, в області з підозрою на коронавірусну інфекцію звернулося ще 3 особи.

Пацієнти з міста Львова та Пустомитівського району.

Про це повідомляє лікар-епідеміолог Львівської обласної інфекційної клінічної лікарні, головний позаштатний спеціаліст департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації з епідеміології Наталія Тімко.

Зараз на лікуванні у Львівській обласній інфекційній клінічній лікарні – 42 особи.

На самоізоляції знаходяться 114 осіб. За увесь час виписано – 87 пацієнтів. Стан усіх хворих -середньої важкості або близький до задовільного. У 4- х пацієнтів важкий. Один пацієнт на апараті ШВЛ.

Загалом на Львівщині за весь час із підозрою COVID- 19 звернулося 243 людини.

За результатами тестів у 6 осіб – грип. За увесь час в сумі у 140 пацієнтів Львівської області не підтвердили діагноз коронавірус.

Станом на зараз, на Львівщині з підозрою на коронавірус є 103 осіб. У п’яти пацієнтів – позитивний результат тесту на коронавірус. Дві особи знаходяться на лікуванні у відділенні інтенсивної терапії.

Одна пацієнтка одужала.