З підозрою на коронавірус в області звернулося ще двоє осіб

У період з 17:30 год по 23:50 год 31 березня, в області з підозрою на коронавірусну інфекцію звернулася ще 2 осіб. Пацієнти з міста Львова та Червонограда.

Про це повідомляє лікар-епідеміолог Львівської обласної інфекційної клінічної лікарні, головний позаштатний спеціаліст департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації з епідеміології Наталія Тімко.

Зараз на лікуванні у Львівській обласній інфекційній клінічній лікарні – 44 особи.

На самоізоляції знаходяться 114 осіб. За увесь час виписано – 87 пацієнтів. Стан усіх хворих -середньої важкості або близький до задовільного. У 4- х пацієнтів важкий. Один пацієнт на апараті ШВЛ.

Загалом на Львівщині за весь час із підозрою COVID- 19 звернулося 245 людей.

За результатами тестів у 6 осіб – грип. За увесь час в сумі у 156 пацієнтів Львівської області не підтвердили діагноз коронавірус.

Станом на зараз, на Львівщині з підозрою на коронавірус є 89 осіб.

У семи пацієнтів – позитивний результат тесту на коронавірус.

Три особи знаходяться на лікуванні у відділенні інтенсивної терапії.

Одна пацієнтка одужала.