З підозрою на коронавірус в області звернулося 9 осіб

У період з 9:30 години по 19:30 годину, в області з підозрою на коронавірусну інфекцію звернулося ще 9 осіб. Пацієнти з міста Львів, Мостиського і Пустомитівського районів.

Про це повідомляє лікар-епідеміолог Львівської обласної інфекційної клінічної лікарні, головний позаштатний спеціаліст департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації з епідеміології Наталія Тімко.

Зараз на лікуванні у Львівській обласній інфекційній клінічній лікарні – 72 осіб. На самоізоляції знаходяться 224 особи. За увесь час виписано – 102 пацієнтів. Стан більшості хворих – середньої важкості або близький до задовільного. У 7-ми пацієнтів стан важкий. 2 пацієнтів на апараті ШВЛ. Загалом на Львівщині за весь час із підозрою COVID – 19 звернулося 398 людей.

За увесь час в сумі у 317 пацієнтів Львівської області не підтвердили діагноз коронавірус. Станом на зараз, на Львівщині з підозрою на коронавірус є 81 особа. У 27 пацієнтів – позитивний результат тесту на коронавірус. Ще одна особа з підтвердженим діагнозом померла у реанімаційному відділенні однієї з лікарень.

П’ять осіб знаходяться на лікуванні у відділенні інтенсивної терапії. Троє пацієнтів одужали.