З підозрою на коронавірус на Львівщині – ще 7 пацієнтів

У період з 15:00 години по 21:30 годину, в області з підозрою на коронавірусну інфекцію звернулося ще 7 осіб.

Про це повідомляє лікар-епідеміолог Львівської обласної інфекційної клінічної лікарні, головний позаштатний спеціаліст департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації з епідеміології Наталія Тімко.

Пацієнти з міста Львова, Пустомитівського району.

Зараз на лікуванні у Львівській обласній інфекційній клінічній лікарні – 40 осіб

На самоізоляції знаходяться 39 осіб. За увесь час виписано – 34 пацієнтів.

Стан усіх хворих -середньої важкості або близький до задовільного. У 1 пацієнтки наближений до важкого.

Загалом на Львівщині за весь час із підозрою COVID- 19 звернулося 113 людей.

За результатами тестів у 6 осіб – грип. Ще 23 результати тестів – від’ємні на коронавірус. За увесь час в сумі у 27 пацієнтів Львівської області не підтвердили діагноз коронавірус.

Станом на зараз, на Львівщині з підозрою на коронавірус є 86 осіб. У двох пацієнтів – позитивний результат тесту на коронавірус. Одна особа знаходиться на лікуванні у відділенні інтенсивної терапії.