З обласного бюджету на поточні видатки скерували понад 45 млн грн

Загальний обсяг фінансування з обласного бюджету за тиждень склав 45,4 млн грн.

З цього ресурсу виділено на придбання меблів, закупівлю засобів навчання, обладнання та комп’ютерної техніки для закладів освіти – 8,3 млн грн, реалізацію проєктів місцевих ініціатив – 6,4 млн грн, ремонт та утримання автомобільних доріг – 5,9 млн грн, будівництво об’єктів соціально-культурного та житлово-комунального призначення – 3,2 млн грн, облаштування та реконструкцію спортивних майданчиків – 2,0 млн грн, фінансову підтримку ТРК „Перший Західний” – 1,4 млн грн.

Окрім того, реконструкцію Бендюзького водопроводу скерували 1,1 млн грн, проведення робіт з енергозбереження Львівського палацу мистецтв – 0,9 млн грн, будівництво каналізаційної мережі в смт.Брюховичі – 0,4 млн грн, будівництво водопроводу в с. Страдч Яворівського району – 0,4 млн грн, капітальний ремонт приймального відділення Львівської обласної клінічної лікарні із влаштуванням критого навісу, та благоустрою під’їзних шляхів до нього – 0,3 млн грн, придбання житла учаснику бойових дій АТО (ООС) – 0,2 млн гривень.

Також в повному обсязі виділено кошти на поточне утримання обласних установ та проведення інших найнеобхідніших видатків.