З нагоди професійного свята на Львівщині відзначили працівників прокуратури

Сьогодні, 1 грудня, своє професійне свято відзначають працівники прокуратури України. Урочистості також відбулись у Львівській обласній прокуратурі.

З професійним святом працівників та ветеранів органів прокуратури привітав перший заступник голови Львівської ОДА Андрій Годик.

«Органи прокуратури були, є і будуть одним з ключових державних органів, які стоять на захисті прав та свобод людини і громадянина, суспільних і державних інтересів. Сьогодні Україна проходить етап важливих змін. І тут важливими є міцні інституції, зокрема органи прокуратури, правоохоронних органів, які мають стати надійним фундаментом побудови міцної правової європейської держави»,-  зазначив він.

Також за сумлінне виконання службових обов’язків, високий професіоналізм та з нагоди Дня працівників прокуратури Андрій Годик вручив почесні грамоти  від голови Львівської ОДА працівникам Львівської обласної прокуратури.