Офіційна сторінкаЛого

Жовківська районна державна адміністрація
Львівської області

Визначено алгоритм дій щодо електрифікації кварталів забудови

19 лютого під керівництвом голови Жовківської райдержадміністрації Романа Черніховського відбулася нарада щодо електрифікації кварталів забудови м. Рава-Руська та с.Малехів.

З однаковими проблемними питаннями звернулись до голови Жовківської РДА мешканці м. Рава-Руська та с. Малехів,  люди стали заручниками непростої ситуації: землю під будівництво отримали, а жити належним чином в оселях не можуть. А все тому, що масиви не електрифікували. Равчани вже виготовили проектну кошторисну документацію на електрифікацію житлових кварталів забудови, а у власників земельних наділів с. Малехів – ні технічних умов, ні договорів на його підключення.

Місцева рада зі свого боку виступає лише як замовник проектної кошторисної документації. Функції замовника електрифікації території нового житлового комплексу може виконувати кооператив забудовників території, якому виконавчий орган місцевої влади відповідним рішенням може делегувати функції. Жителі кварталів забудови мають створити свій кооператив житлової забудови, обрати голову та членів правління. На зборах забудовників погодити дольову участь в розбудові інфраструктури мікрорайону в розмірі, обумовленому під час обговорення. Опісля проблему електрифікації вирішуватимуть шляхом нестандартного приєднання. Адже проект на електрифікацію розробляється лише на увесь масив, а не на окремих споживачів. Що ж до проблеми малехівської громади – їй слід розробити проектно-кошторисну документацію на виконання відповідних робіт з електрифікації території, що підлягає комплексній забудові, а вже потім слідувати алгоритму дій зі створення кооперативу.

item
item
item
item
item
item
item
item
item
item
item

Шлях переселенця

Для прийому дзвінків щодо переїзду жителів АР Крим та південно-східних областей України на Львівщину працює «гаряча» телефонна лінія

0-800-501-727 Жовківська райдержадміністрація (252) 21-432 Гаряча лінія з питань надання субсидій
на житлово-комунальні послуги
(252) 61-419
Як отримати житлові субсидії?

Гаряча лінія та електронна пошта для звернень громадян

(також для повідомлення
про будь-які підозрілі дії осіб, загострення ситуації,
скоєння правопорушень.)

(252) 21 432 (252) 22 485