Вітання Максима Козицького з Міжнародним днем захисту дітей

Сьогодні, 1 червня, відзначають Міжнародний день захисту дітей. Із святом дітей привітав голова Львівської ОДА Максим Козицький.

“Ми думаємо, що вчимо дітей, а насправді дуже часто нам є чого повчитись у них – щиро любити і радіти, мріяти, захоплюватись новим та прагнути «неможливого». Діти – це подарунок долі, можливість з гордістю і відчуттям відповідальності через все життя пронести ім‘я «мама» чи «тато». Для мене, два моїх найбільших досягнення і сенс мого життя – це син і донечка. Радіти їх успіхам, підтримувати, допомагати на життєвому шляху та оберігати – найголовніші обов`язки та покликання. Ми, дорослі, повинні розуміти, що захищати дитячий спокій, створювати умови для духовного і фізичного розвитку дітей – наш святий обов’язок та головне завдання. Переконаний, що кожна дитина має право на щасливе дитинство, сімейний затишок, гарну освіту, повноцінний відпочинок, якісну охорону здоров’я та медичну допомогу, на захист від байдужості та жорстокого поводження”, – наголосив Максим Козицький.