Вітання голови Жовківської РДА з Днем працівників лісу

c 2502 wl08c

.Шановні лісівники Жовківщини!

Сердечно вітаю вас із професійним святом – Днем працівників лісу!

Ліси – наше  всенародне багатство, що має важливе екологічне й економічне значення. Збереження, збільшення, дбайливе й раціональне використання цього безцінного національного надбання – справа не тільки представників лісової галузі, а й кожного з нас.

Дякую всім, хто  трудиться в ім’я відновлення й розвитку лісового комплексу, активно впроваджує нові прогресивні технології, любить і береже природу. Попереду у вас – важливе завдання  зі зміцнення екологічного й ресурсного потенціалу лісів і підвищення ефективності лісового господарства району. Упевнений, що завдяки високому професіоналізму, багатому досвіду, відповідальному відношенню до справи, високої самовіддачі й ініціативності фахівців лісової галузі будуть вирішені важливі питання розвитку регіону.

Бажаю вам здоров’я, подальших успіхів у роботі, особистого щастя й сімейного благополуччя!

З повагою,

голова Жовківської