Вітання голови Жовківської РДА з Днем фізичної культури і спорту

imagescad7b38q

.Шановні спортсмени, тренери, працівники організацій та установ

фізичної культури і спорту Жовківщини!

Від щирого серця вітаю вас із з Днем фізичної культури і спорту – святом здорових, цілеспрямованих людей!

Традиційно у другу суботу вересня відзначається свято всіх прихильників здорового способу життя, фізкультурників, спортсменів, ветеранів спорту – День фізичної культури і спорту. Переконаний,  що поєднання масової фізичної культури та спорту вищих досягнень – надійна опора майбутнього нашої держави.

За всіх часів саме здорові духом і тілом люди складали опору суспільства, адже спорт не тільки дає здоров’я, він загартовує характер і волю.

Бажаю всім міцного здоров’я, наполегливості, наснаги, та перемог в усіх справах! Нехай щастить усім, хто присвятив своє життя великій справі, яка символізує молодість, велич духу і мужність, сприяє популяризації та розвиткові сфери фізичної культури і спорту, наслідує кращі традиції видатних атлетів заради щасливого майбутнього.

З повагою,

голова Жовківської