Вітання голови Жовківської райдержадміністрації з Днем юриста

.den yurys 08

Шановні юристи!

Прийміть сердечні вітання з нагоди Вашого професійного свята!

День юриста — визначне свято, оскільки воно об’єднує юристів різних сфер діяльності, які служать захисту прав і свобод українського суспільства.

На вас покладено відповідальну  місію – стояти на сторожі конституційних прав і свобод громадян України, моральності і милосердя. Саме ви формуєте правову культуру українського суспільства, повагу до Закону, правову політику держави.

Бажаю професійних звершень та успіхів, творчої наснаги, міцного здоров’я, благополуччя. Нехай у ваших домівках панують злагода й добробут, а ваші зусилля і надалі будуть спрямовані на ствердження засад верховенства закону в ім’я подальшого розвитку держави.

З повагою,

Голова Жовківської

райдержадміністрації                                              Степан Ціолковський