Офіційна сторінкаЛого

Жовківська районна державна адміністрація
Львівської області

Вісім з половиною гектарів нових дерев висадили на Жовківщині

Волонтери, ветерани російсько-української війни, представники влади та всі охочі висадили саджанці сосни, ялини, дуба звичайного і модрини у межах всеукраїнської акції «Мільйон дерев за 24 години». Нею Україна долучається до загальносвітової ініціативи з висадження дерев.

«Така акція в нашому районі вже шостий рік поспіль. Ми взагалі вважаємо, що акція «Мільйон дерев» почалася саме з Жовківщини. До мене 6 років тому зателефонував Ігор Дулин і сказав, що кільканадцять його друзів та волонтерів приїдуть садити ліс. Ми радо прийняли їх. І приймаємо щороку. А минулого року волонтерів було понад 400», – розповів Степан Сохнацький, директор Жовківського держлісгоспу.

«Ми з волонтерами сьогодні висадили дерева, практично, у всіх лісництвах Жовківського лісгоспу. Такі акції відбуваються водночас по всій Львівщині і всій Україні. Це дуже добра ініціатива, яка згуртовує на усіх заради збереження довкілля не тільки регіону, а й цілої планети, бо ж відомо, що ліси є її легенями», – сказав заступник голови Львівської ОДА Юрій Холод, який сам взяв участь у висадці дерев на Жовківщині.

Посадці лісових культур передує проєкт, який складає лісничий. Садять саме ті породи, які в нашому регіоні є найбільш поширені та легко приживаються. Саджанці у держлісгоспі вирощують самі.

Відповідно до правил висадки лісових культур, на гектар мають висадити 7 тисяч саджанців.
Разом з усіма в Жовківському районі висаджували дерева Народний депутат Ростислав Тістик, заступник голови Жовківської РДА Андрій Колієвич та члени львівського Ротарі-клубу.

item
item
item
item
item
item
item
item
item
item
item

Шлях переселенця

Для прийому дзвінків щодо переїзду жителів АР Крим та південно-східних областей України на Львівщину працює «гаряча» телефонна лінія

0-800-501-727 Жовківська райдержадміністрація (252) 21-432 Гаряча лінія з питань надання субсидій
на житлово-комунальні послуги
(252) 61-419
Як отримати житлові субсидії?

Гаряча лінія та електронна пошта для звернень громадян

(також для повідомлення
про будь-які підозрілі дії осіб, загострення ситуації,
скоєння правопорушень.)

(252) 21 432 (252) 22 485