Військово-медичному клінічному центру Західного регіону передали медичний вантаж від Президента

Сьогодні, 31 березня, голова Львівської обласної державної адміністрації Максим Козицький передав Військово-медичному клінічному центру Західного регіону медичний вантаж від Президента України Володимира Зеленського.

“Зараз, коли світ потерпає від війни з вірусом, який щодня забирає тисячі життів, неабияк важливо об’єднатися і протягнути один одному руку допомоги. На жаль, зараз Україна має два фронти – один боронять лікарі, інший – військовий. Вже 6 рік ми у протистоянні російській агресії, тепер мусимо усі разом побороти невидимого ворога – COVID-19”, – наголосив Максим Козицький.

Відтак, за сприяння керівника Офісу Президента Андрія Єрмака медикам передали засоби індивідуального захисту, зокрема, 6 тисяч респіраторів високо рівня захисту.

Це місячна потреба закладу у засобах захисту. Зазначимо , що така допомога від Володимира Зеленського та Офісу Президента буде постійною.

Окрім того, очільник Львівщини оглянув палати і проінспектував готовність госпіталю до прийому хворих на коронавірус.

Реабілітацію у цьому військовому госпіталі за час російсько-української війни пройшло 1800 військових.