Офіційна сторінкаЛого

Жовківська районна державна адміністрація
Львівської області

Відзначено Всесвітній день дитини

.IMAG0292

20 листопада перший заступник голови РДА Тарас Перейма та керівник апарату РДА Людмила Бобель взяли участь у святковому концерті вихованців Жовківського дитячого центру творчості та спецшколи-інтернату з нагоди святкування Всесвітнього дня дитини в рамках «Року дитячої творчості».

Дітей, їх батьків та колектив центру привітав Тарас Перейма, подякував їм за сумлінну творчу працю з виховання підростаючого покоління, за доручення дітей до мистецтва та виявлення в них творчих здібностей і талантів.

IMAG0230

Він сказав: «Діти – це майбутнє і наша загальна відповідальність. Пріоритетним у  роботі райдержадміністрації, освітньої галузі, є завдання скероване на те, щоб  кожна дитина, незалежно від місця свого проживання мала б  рівні можливості для позашкільної освіти та розвитку власних здібностей. Новими соціальними ініціативами Президента України «Діти – майбутнє України» окремо виділено блок питань, що стосуються всебічного розвитку кожної дитини».

Гуртківці центру та діти із Жовківського спецшколи інтернату виступили перед глядачами та показали свої музичні таланти.

Свою майстерність продемонстрували діти, які займаються у гуртках центру творчості.

IMAG0241

Л. Бобель взяла участь у майстер-класі гуртка «Майстерня рукоділля» та «Квілінг».

IMAG0309

item
item
item
item
item
item
item
item
item
item
item

Шлях переселенця

Для прийому дзвінків щодо переїзду жителів АР Крим та південно-східних областей України на Львівщину працює «гаряча» телефонна лінія

0-800-501-727 Жовківська райдержадміністрація (252) 21-432 Гаряча лінія з питань надання субсидій
на житлово-комунальні послуги
(252) 61-419
Як отримати житлові субсидії?

Гаряча лінія та електронна пошта для звернень громадян

(також для повідомлення
про будь-які підозрілі дії осіб, загострення ситуації,
скоєння правопорушень.)

(252) 21 432 (252) 22 485