Роман Черніховський відвідав родини, де проживають і виховуються особливі діти

Сьогодні, у День захисту дітей, голова Жовківської роайдержадміністрації Роман Черніховський разом з дружиною Олею та начальником Служби у справах дітей Вірою Павловою відвідали діток з особливими потребами сім`ї Мланчук та Жук у с.Гійче.

Під  час зустрічі очільник району поцікавився проблемами сім’ї, станом здоров’я дітей,  побажав міцного здоров’я, добра, миру, терпіння та людських благ і вручив діткам  подарунки: іграшки, книги, солодощі.

Помітно, що мати  докладає багатьох зусиль, щоб наповнити життя дітей світлом, теплом, щоб діти були доглянуті, активні, веселі, щоб розвивали свої здібності.

Проблеми людей з особливими потребами в кожній державі схожі між собою. Стосуються вони не лише освіти, працевлаштування, але й сфери життя – спілкування.

Щоб уникнути важких соціальних наслідків, важливо та необхідно приділяти  особливу увагу, особливу турботу цій категорії людей.

Доброта й милосердя – міцні два крила, що тримають усе людство в польоті.