Відійшов у вічність колишній ректор Франкового університету, науковець Іван Вакарчук

Сьогодні, 4 квітня, на 74 році життя помер колишній ректор Львівського національного університету імені Івана Франка, фізик, екс-міністр освіти і науки України Іван Вакарчук.

Поховають науковця на Личаківському кладовищі. Висловлюємо співчуття рідним та близьким.

Довідково:

Іван Вакарчук – доктор фізико-математичних наук, заслужений діяч науки і техніки України, був міністром освіти і науки України в 2007-2010 роках, багаторічним ректором Львівського національного університету імені Івана Франка. У 2007 році отримав звання Героя України.