Офіційна сторінкаЛого

Жовківська районна державна адміністрація
Львівської області

Відбулося засідання комісії з питань забезпечення житлом дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа у Жовківському районі

Сьогодні, 30 червня, відбулося засідання комісії з питань розподілу коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проєктні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа. 

Провів засідання голова  комісії,  заступник голови Жовківської районної державної  адміністрації Андрій Колієвич за участі працівників структурних підрозділів державної адміністрації. 
В ході роботи  комісія напрацювала механізм дофінансування закупівлі житла за рахунок коштів районної Програми «Забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа у Жовківському районі на 2019-2020 роки» та коштів субвенції Куликівської селищної ради.

item
item
item
item
item
item
item
item
item
item
item

Шлях переселенця

Для прийому дзвінків щодо переїзду жителів АР Крим та південно-східних областей України на Львівщину працює «гаряча» телефонна лінія

0-800-501-727 Жовківська райдержадміністрація (252) 21-432 Гаряча лінія з питань надання субсидій
на житлово-комунальні послуги
(252) 61-419
Як отримати житлові субсидії?

Гаряча лінія та електронна пошта для звернень громадян

(також для повідомлення
про будь-які підозрілі дії осіб, загострення ситуації,
скоєння правопорушень.)

(252) 21 432 (252) 22 485