Відбулося засідання Колегії Жовківської РДА

.CAM01046 1312

13 грудня голова Жовківської РДА Степан Ціолковський провів засідання Колегії райдержадміністрації.

Голова райдержадміністрації відкриваючи засідання, ознайомив присутніх з проблематикою та порядком проведення засідання Колегії райдержадміністрації. Про стан виконання дохідної частини місцевих бюджетів району та погашення податкового боргу за платежами до місцевих бюджетів доповіла:

Галина Вус – начальник фінансового управління райдержадміністрації

Ольга Ліщинська – начальник ДПІ у Жовківському районі

Про повноваження райдержадміністрації щодо передачі земель державної власності у користування і власність згідно з чинним земельним законодавством доповіли: Степан Білан – заступник начальника відділу Держземагенства у Жовківському районі.

Співповідач: Марія Скоропад   – керівник управління економічного розвитку та торгівлі райдержадміністрації.

Про стан ефективності використання земельних ресурсів Жовківського району, роль та співпрацю державної інспекції сільського господарства в Львівській області  з Жовківською райдержадміністрацією щодо  недопущення та попередження порушень земельного законодавства доповіли:

Юрій Пшеничний – державний інспектор державної інспекції сільського господарства в Львівській області,

Іван РИБАК – начальник юридичного відділу апарату райдержадміністрації.

Про розгляд довідки за результатами перевірки, проведеної робочою групою облдержадміністрації 26-27 листопада 2013року.

Виступали:

Микола ВЕРЕЩАК  – керівник управління агропромислового розвитку;

Марія СКОРОПАД    – керівник управління економічного розвитку та торгівлі;

Ігор ТИМОЩУК   –  в.о. керівника відділу освіти райдержадміністрації;

Микола КРИШТАЛЮК     – завідувач сектору житлово-комунального господарства;

Галина ФЕСЮК   – головний спеціаліст  відділу культури і туризму;

Ігор ВОЛОХАЧ    – заступник начальника управління соціального захисту;

Орест ЦАП   – керівник відділу містобудування та архітектури;

Віра ПАВЛОВА    – начальник служби у справах дітей райдержадміністрації;

Ігор ШЕВЦІВ   – головний лікар Жовківського району.

За результатами проведення Колегії прийнято відповідні рішення. У роботі Колегії взяв участь голова Жовківської районної ради  Тадей Швай.

.

IMAG0396 13

Відбулась презентація досліджень кафедри держуправління Львівського ЛРІДУНАДУ при Президентові України «Публічність та прозорість державної влади: прийняття ефективних рішень», яку провела Орислава Сидорчук – кандидат з державного управління, доцент кафедри державного управління і місцевого самоврядування та

Ірина Киянка – кандидат політології, доцент кафедри політичних наук і філософії Львівського Регіонального Інституту Державного Управління Національної Академії Державного Управління при Президентові України.