Відбулося позачергове засідання районної комісії ТЕБ і НС

Сьогодні, 27 листопада, під керівництвом голови Жовківської РДА Романа Черніховського відбулося позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

На порядку денному розглянули дотримання вимог  постанови Кабінету Міністрів України від 11 листопада 2020 р. № 1100, у зв’язку з  поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом, та особливостей роботи промислових ринків на території  Жовківського району; про виділення з резервного фонду Жовківського району благодійному фонду «Безпека»  дизпалива  для здійснення  безперебійної роботи оперативних груп Камянко-Бузького відділу ГУНП України у Львівській області з метою обстеження населення по дотриманню карантинного режиму; про прийняття рішення щодо відшкодування матеріальних збитків завданих пожежею 29.12.2019 року у с.Зіболки, вул.І.Франка, 26,  в житловому будинку; про прийняття рішення щодо пожежі в житловому будинку у с.Боянець, яка сталася 11.11.2020 року в багатодітній сім’ї; про виділення паливно-мастильних матеріалів з матеріального резерву Жовківського району районному штабу для забезпечення виїзду робочих груп з метою дотримання мешканцями району карантинних заходів.

За результатами розгляду питань порядку денного засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій головою райдержадміністрації дано доручення керівникам державних установ та керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації.