Відбулося офіційне представлення нового заступника голови райдержадміністрації з гуманітарних питань Андрія Колієвича

Сьогодні, 1 червня,  голова Жовківської районної державної адміністрації Роман Черніховський представив керівникам структурних підрозділів та колективу райдержадміністрації заступника голови райдержадміністрації з гуманітарних питань Колієвича Андрія Ігоровича.

На відповідну посаду заступника призначено згідно розпорядження голови Жовківської райдержадміністрації від 29.05.2020 року № 42-к, за погодженням голови Львівської обласної державної адміністрації від 28.05.2020 року № 1-164/0/20.

Роман Іванович привітав Андрія Ігоровича з призначенням та висловив впевненість у тому, що його досвід роботи допоможе у вирішенні ряду питань життя та розвитку Жовківщини.

У свою чергу, Андрій Ігорович подякував за довіру та висловив сподівання на плідну співпрацю, взаєморозуміння та взаємодопомогу в роботі, що дасть змогу досягти високих результатів і нових досягнень.