Відбулось засідання районного штабу з ліквідації надзвичайної ситуації

Сьогодні, 17 квітня, відбулось  засідання районного штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру, яка виникла внаслідок розповсюдження територією Львівщини гострої респіраторної хвороби COVID – 19.

Учасниками засідання заслухано оперативну інформацію щодо захворюваності на коронавірус у Жовківському районі.

Також розглянули питання дотримання карантинних заходів та проведення дезінфекції місць масового перебування населення на території району.